Merajte presne a bez geodeta

nedo-linus-1-hv-krizovy-laser

Merajte presne a bez geodeta

 
Radi by sme Vám predstavili meraciu techniku od nemeckého výrobcu NEDO. Jednotlivé typy meracích zariadením máme k dispozícii a jednoducho Vám ich priamo na stavbe, alebo na Vašom pracovisku odprezentujeme. Rozhodli se sa o túto formu prezentácie najmä preto, že je to lepšie, ako „obrázok v katalógu“

 

  1. Rotačný laser SIRIUS 1 H
  2. Krížový rotačný lasér LINUS 1 HV
  3. Krížový lasér X-Liner 2
  4. Krížový lasér CUBE
  5. Montáž fasád
  6. Uhlomer Winkeltronic 600
  7. Teleskopické meradlo NEDO
  8. Laserový diaľkomer MESSFIX 50

Rotačný laser SIRIUS 1 H

Jedná sa o najspoľahlivejší rotačný laser v sortimente. Svojou spoľahlivou konštrukciou zabezpečí jednoduchú manipuláciu a meranie na stavbe.

Krížový rotačný lasér LINUS 1 HV

Novinka roku 2017 je v súčasnosti v tomto prevedení jediný na trhu. Spája v sebe viacero funkcií a slangovo mu hovoríme „elektronický teodolit“. Nie je to vôbec prehnané tvrdenie, pretože, vďaka tomuto zariadeniu dokážete prenášať línie a taktiež pravé uhly. Musíte to vidieť a vyskúšať.

Krížový lasér X-Liner 2

 Každý kto stavia alebo prerába dom, mal by mať minimálne tento krížový laser. Premerať rovinatosť, vytýčiť pravé uhly, zamerať stropy atď. Presne s týmto laserom to dokážete. Ako bonus k tomu celému je prijímač „pípák“. A aj túto funkciu má máloktorý konkurent.

Krížový lasér CUBE

 Táto kocka vyzerá síce ako GO PRO kamera, ale je to krížový laser. Je veľmi spratný a strčíte ho do malej kapsy. Odporúčame pre nenáročných a hobby majstrov.

Laserový diaľkomer MESSFIX 50

 Robíte omietky a chcete zmerať presne plochu zrealizovanej práce? Chcete to urobiť rýchlo a hlavne presne? Nemáte rád pásmo alebo skladací meter? Ak ste odpovedali trikrát áno, potrebujete práve tento prijímač.

Uhlomer Winkeltronic 600

 Tesár, stolár, klampiar, zámočník. Všetky tieto profesie potrebujú mať presne merané uhly. A presnejšie ako s týmto digitálnym uhlomerom to nejde. Prečo? Meranie uhlová na 3 desatinne miesta, podsvietený display, zamknutie uhlu. To je uholník NEDO WINKELTRONIC

Teleskopické meradlo NEDO

 Montáž okien alebo sadrokartonári. Práve oni potrebujú mať presne merané vzdialenosti prvkov.

Adaptér na sklony

Poznáte to. Na stavbe máte drahý laser s množstvom funkcií, ale nikdy nie je na stavbe ten, kto vie s tým robiť. A tomu je koniec.  Tento adaptér dokáže nastaviť každý. Sklony pre zemné práce prípade betonáže rampy, to zvládnete ľahko.

Prijímač ACCEPTOR

 Tento prijímač je vhodný do interiéru, ale aj exteriéru. Práve túto možnosť neponúka konkurencia. Krížový laser s prijímačom za dobrú cenu NEDO.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *