Puma dámska – WORK

PUMA STEPPER MISS SAFETY – DÁMSKA PRACOVNÁ OBUV S2

PUMA_StepperHRO

Teplovzdorná podrážka (HRO) – Elastická a protisklzová gumová podrážka. Elasticita nie je ovplyvnená výkyvmi teplôt a zaťažením povrchu.

 

 

 

puma workNová štýlová obuv „Slečna bezpečnosť“ je navrhnutá tak, aby vyhovovala jedinečným atribútom ženskej nohy.

Obsahujú pokročilé bezpečnostné prvky a v kombinácií s technológiou využívanou pri výrobe bežeckej obuvi zaistí maximálny komfort a bezpečie počas pracovnej doby. Oceľová špica ochráni nohu pred nárazom a zranením.

Gumová protišmyková podrážka zabezpečuje tiež ochranu proti vysokým teplotám až do výšky 300°C.

Podrážka obsahuje unikátne gélové tlmiče a torzný riadiaci systém. Podšívka Breath Active slúži pre maximálnu kontrolu vlhkosti, čím zaručuje komfort.

 

 

PUMA VELOCITY – DÁMSKA PRACOVNÁ OBUV S3

puma-velocity-damska-pracovna-obuv-s3Dámska obuv PUMA Velocity bezpečnostná pracovná obuv, ktorá je vytvorená na spôsob bežeckej obuvi.
Vo vnútri tejto pracovnej obuvi je umiestnené oceľová špička, ktorá chráni Vašu nohu proti nárazu a následnému zraneniu.
Gumená podrážka zabezpečuje absolútnu protišmykovosť a samozrejmosťou je aj odolnosť voči vysokým teplotám.
Táto obuv je veľmi ľahká, ale zároveň veľmi odolná, aby bol poskytnutý komfort, ktorý Vám pomôže vydržať celý deň na nohách v práci.
PUMA bezpečnostná obuv je aj naďalej jednou z najpredávanejšej dámskej pracovnej obuvi.

textilná medzipošvaTextilná medzipodošva – ľahká a flexibilná

 

HROTeplovzdorná podrážka (HRO) – Elastická a protisklzová gumová podrážka. Elasticita nie je ovplyvnená výkyvmi teplôt a zaťažením povrchu.

 

PUMA FUSE OPEN – DÁMSKE PRACOVNÉ SANDÁLE S1

puma-fuse-open-damske-pracovne-sandale-s1Bezpečnostná obuv PUMA Fuse Open od výrobcu PUMA patrí medzi veľmi pohodlnú pracovnú obuv, ktorá je jedinečná svojim dizajnom.
Obuv je vyrobená s kvalitnej hladkej kože, ktorá je veľmi odolná voči opotrebeniu, oderu a rozhrnutiu. Navyše sa na nej ťažko zachytáva špina.
Vďaka ergonomicky tvarovanej oceľovej spici je noha chránená od pôsobenia vonkajších síl.
Protišmyková gumová podrážka zaručuje pevnosť vašej nohy spolu s odolnosťou voči teplu až do 300°C. Vzhľadom k špeciálnej ESD podrážke, je vhodná na prácu v citlivých podmienka s výskytom elektrostatického náboja.

esdElektro Static Discharge – ESD – obuv s týmto označením nechráni len nositeľa/ -ku, ale predovšetkým citlivé prístroje a stroje v špeciálnych pracovných oblastiach.

 

HROTeplovzdorná podrážka (HRO) – Elastická a protisklzová gumová podrážka. Elasticita nie je ovplyvnená výkyvmi teplôt a zaťažením povrchu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *